Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeged biológia levelező...

Szeged biológia levelező bsc-t érdemes elvégezni 30 évesen munka mellett? Lehet még benne karriert befutni?

Figyelt kérdés
Sok kommentet olvastam, hogy elhelyezkedni nehéz és a pénz is kevés. Mennyire van ez így jelenleg is? Azért nem sok biológussal találkozik az ember a mekibe pl..Külföldön angol nyelvterületen mennyire lehet vele elhelyezkedni szerintetek?

2020. dec. 8. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kell újraérettségizned? Amúgy tedd azt, amit igazán szeretsz. Én csak ajánlani tudom.
2020. dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Minek? Ez egy teljesen felesleges papír. Biológusokat ismersz? Mert én nagyon sokat, rengetegen nem használják a végzettségüket a csapnivaló karrierlehetőségek és a szr fizetések miatt. Külföldi elhelyezkedés bsc-vel? Ha ilyesmihez lenne affinitásod, már rég kint lennél, és ott végeznéd a tanulmányaid ahelyett, hogy az SZTE biológia bsc-ről bizonygatnád 30 évesen, hogy bizony, nem a mekiben fogsz vele kikötni :D
2020. dec. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Külföldön el lehet vele helyezkedni, Magyarországon is csak vicces a fizetés. Fontos,hogy a szak mellett szerezz valamilyen komolyabb gyakorlatot.
2021. jan. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2-es, nézd meg milyen tandíjak vannak külföldön..itthon ingyen is lehet. Egyébként elvetettem a témát, mérnöki pályára szántam el magam, hátha sikerül.
2021. jan. 11. 13:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Némileg életképesebb. Sok sikert :)
2021. jan. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen mérnök?
2021. jan. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Gépészmérnököt céloztam meg.
2021. jan. 17. 20:28
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Az teljesen jó. Féltem, hogy vegyészmérnök, biomérnök vagy valami hasonló szemét. Könyörögve kérlek, hogy ne add fel egy használhatatlan bio---- akármi miatt. A gépészmérnök egy teljesen piacképes papír.
2021. jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi a problema a vegyeszmernokkel? Csak mert en is az szeretnek lenni
2021. jan. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen..beleástam magamat a témába, és az találtam, hogy gépész és villamos mérnök diplomák lehetnek a legversenyképesebbek. Géptan tanultam már, talán a matek picit kevesebb is mint a villamoson.
2021. jan. 20. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!