Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg ilyen stresszes az...

Tényleg ilyen stresszes az egyetem? Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

Mérnöki szak.

Szinte semmihez nincs kedvem, főleg most a vírus miatt is. Szar a kedvem is stb.


2020. nov. 18. 00:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
En kermarkon vagyok, de en is/mi is nagyon ki vagyunk.
2020. nov. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
NG-s szintén 🙌🏻
2020. nov. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

A kedvtelenség szerintem most nagyon gyakori szinte mindenkinél, de egyetemistaként ez szinte menetrendszerű :D

Nem csak mérnökin stresszesek, hanem mindenhol. Áokos a sajátját tartja stresszesnek, btks szerint az ő helyzete a nagyon rossz. Értelemszerűen ahol meg akarsz felelni, ahonnan vannak elvárások az stresszes lesz, idővel lehet rajta gyakorolni és csak különleges dolgok tudnak majd kizökkenteni a nyugimódból :)

2020. nov. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem flexelésből írtam hogy mérnöki. Legszívesebben otthagynám és kezdenék olyanba amit szeretek, csak az meg nem biztos kereset...
2020. nov. 18. 09:50
 5/19 anonim válasza:
100%
ÁOK-s vagyok, szintén kedvetlen, rossz hangulatú, motiválatlan, pedig én tényleg ezzel szeretnék foglalkozni. Rossz helyzet ez, ki kell bírni, reméljük már nem sokáig. Kitartás! :)
2020. nov. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Minden egyetemi szak stresszes, még akkor is, ha szereti az ember. Vizsgák,felesleges tantárgyak, a sok szervezetlenség, rossz tanári hozzáállás, ezek mind stresszelnek. Az egyetemet csak túlélni lehet, már végeztem, úgyhogy van fogalmam róla.
2020. nov. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szintén ÁOK és én is stresszes vagyok, de nem az egyetem miatt. Tulajdonképpen azt érzem az egyetlen biztos pontnak. "Bejárok" az online órákra és figyelek. Még lesznek jegymegajánlóķ, azokra nem pörgök rá, mert úgyis lehet javítani, de nemsokára vizsgaidőszak, akkor úgyis javarészt otthon tanul az ember, most legfeljebb a vizsgaidőszakra szóló anyagok tanulását el lehetne húzni (azért erre még nem szántam rá magam). Van tanulási tervem, megvan, hogy mire mennyi időt akarok szánni. Szorgalmi időszakban eddig csak kapkodtam a fejem után (bejárósként).
2020. nov. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én is stresszes vagyok, de nem kimondottan az egyetem miatt... Inkább az egész mostani kuszaság.... :(
2020. nov. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

Szintén mérnöki szak, BME.


Nekem sokkal jobb a mostani helyzetem.


Elmarad 2 laborom és így is kapok aláírást (2 tantárgyból 1-1), a számonkérések valamivel egyszerűbbek és több időm van tanulni.


Meg persze csak a számonkérésekre kell készülnöm. Nem kell órákat látogatnom, mondjuk eddig sem tettem igazán.

2020. nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
21%
Pénzügy és számvitelt tanulok, de elvagyok, nem érzem túl stresszesnek az egyetemet.
2020. nov. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!