Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek SEM lesz már...

Szerintetek SEM lesz már távoktatás?

Figyelt kérdés

Most, hogy Orbán meg Szijjártó is lenyilatkozta, hogy az oroszok vakcinája már úton van, így ebbe tudnak kapaszkodni, ez által meg tudják indokolni, hogy miért nem kell tovább szigorítaniuk.

Az már más kérdés, hogy nagyon sántít ez a dolog, de a nép általában benyeli ezeket a kamukat.


2020. nov. 8. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem sem, és örülök neki. A távoktatás nem oktatás.
2020. nov. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én örültem volna neki, de most már úgy érzem, hogy ez elúszott. Csak az a furcsa, hogy a Debreceni Egyetem teljesen át állt digitális oktatásra.
2020. nov. 8. 13:52
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy láttam, az utóbbi napokban több egyetem is átállt, vagy legalább valami hibrid megoldást használnak, lehet többen is fognak csatlakozni. A középsulis vagy az alattit viszont nem tudom.
2020. nov. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Néhány nappal ezelőtt még azt gondoltam én is, hogy lehet a középiskolákat átállítják, de most azt mondom már, hogy gyakorlatilag ez kizárt. Sajnos ez van. 😢
2020. nov. 8. 14:08
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
azert annyira ne legyel biztos abban hogy kizárt, hisz a jarvany bármelyik pillanatban lehet sokkal rosszabb mint most mivel az itteni korlatozasok sz*rt sem ernek. ha megnézed a környező országokat, pl ausztria is a “mintaorszag:D” is bezárta az iskolakat, indult egy petíció is, ha sokan fogjak ezt kérvényezni, vitya kénytelen lesz bezarni az iskolakat. illetve nem hiszem hogy megold majd mindent a vakcina, mert épeszű ember nem oltatja be magat valami orosz kotyvalékkal, foleg ugy, hogy a jarvany meg egy eve sincs jelen, es ki tudja, milyen hatással lesz rad az a vakcina kisebb nagyobb időn belul
2020. nov. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5

Ezt diktálná a józan ész, de Orbánt más motivál. Ezért dobta be a vakcinát is a játékba.

2020. nov. 8. 15:02
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetemek önállóan dönthetnek az átállásról.

A DE egyébként nem állt át teljesen digitális oktatásra. Nekünk például jövő héten még rendesen menni kell, utána pedig hibrid oktatás lesz.

2020. nov. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
na latod, mar van is
2020. nov. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

MEGTÖRTÉNT! NA retkek???

Nem lesz? LETT!


2020. november. 09. 10:39 2020. november. 09. 10:50 ITTHON

Orbán: Kijárási korlátozás lesz este 8-tól, a gimnáziumok is digitális oktatásra állnak át

2020. nov. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez nagyon meg lepett most.
2020. nov. 9. 11:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!