Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik az a budapesti magánisk...

Melyik az a budapesti magániskola, ahova tuti nem fog begyűrűzni az LMBTQ propaganda pár éven belül és olyan szülők gyerekei járnak oda, aki szintén nem szeretnék ezt?

Figyelt kérdés
2020. szept. 27. 16:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
menjél valami egyháziba, az való neked ezzel a mentalitással.
2020. szept. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Budapesten nem tudom, de ha ez a legfontosabb szempont, nézz ki inkább egy iráni vagy szaúd-arábiai iskolát.
2020. szept. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 mindentudó99 válasza:
43%
Ha fizetsz ezt a kérdést nyugodtan felteheted az iskoláknak is. A pénzedért lehetnek kivánsagaid ha nem tudják teljesíteni keress másikat. De mint írták az egyházi iskolàk jók.
2020. szept. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
20%
Egyházi iskolába érdemes menni. Nekem is oda kellett volna. Ott még a normalitás és józan ész talaján állnak. Látszik is a tanulmányi eredményeken. Jobban teljesítenek mint az átlagos iskolák.
2020. szept. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
66%
2 -3 év és nyugaton a spanyol anyanyelvű országokat leszámítva meg fog bukni ez az elképzelés. Ha onnan nem jön muníció, itt se lesz semmi ilyesmi.
2020. szept. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

A nemzetkozi iskolak biztos, hogy nem fognak neked LGBT ellenes eszmeket nyomatni.

Egyhazi magansuliba jartam, egyszer egy 12 ev koruli fiu megeroszakolt egy masikat a tesioltozoben. Nem rugtak ki a csaladja miatt.

Sok sikert.

2020. szept. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

Attól függ milyen nemzetközi.

Van török magániskola is Magyarországon.


Ott biztos nem fognak LMBT propagandát nyomni.

2020. szept. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

"tuti nem fog begyűrűzni az LMBTQ propaganda pár éven belül"


Na akkor elárulom, neked, hogy heteroszexuális szülők (köztük egy homofób) apa gyerekeként nőttem fel. 15-17 éve mikor általánosba jártam, még nem beszéltek a homoszexualitásról, a filmekben, sorozatokban sem lehetett semmi ilyesmit látni. LÁSS CSODÁT! meleg lettem. WOW!

Tudod nagyon örültem volna, ha már akkor bekúszik ez a mocskos liberalizmus, és "b*zi propaganda" az iskolákba, ugyanis akkor lehet egy ártatlan gyereket (és valószínűleg több ezer másikat az országban), aki a szexualitásról még semmit sem tudott, nem terrorizálták volna, verték volna meg napi szinten a társai, mert ki lett kiáltva b*zinak.


Ja és elárulok valamit: ha a gyerked melegnek született, akkor elküldheted Szaúd-Arábiába katonaiskolába, akkor is az lesz. Jó rettegést kívánok a kamaszkoráig!

2020. szept. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
#8 Az LMBT propaganda terjesztése nem fogja megszüntetni a melegek ellen elkövetett erőszakot. Az erőszakot még inkább elítélem, mint az LMBT mozgalmat. Senki sem bélyegezhető meg származása, vallása, szexuális irányultsága, neme, vélt vagy valós fogyatékossága miatt. De aki annyira zavarnak a melegek, hogy agyonveri őket, azt nem az LMBT mozgalom fogja jobb útra téríteni. Hanem például egy jó kis munkatábor...
2020. szept. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

9-es: ők velem egykorú gyerekek voltak, akik otthonról azt hallották, hogy a b*zik így meg a b*zik úgy. Ha azt hallanák az emberek kiskoruktól fogva, hogy a b*zi is ugyanolyan ember, mint ő, akkor ilyenek nem történnének meg.


Nekem például az volt egyébként a "bűnöm", amiért évekig kínoztak, hogy 8-10 évesen lányokkal barátkoztam.

2020. szept. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!