Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Utólagosan lehet kérvényezni...

Utólagosan lehet kérvényezni passzív félévet (előre nem látott betegség miatt)?

Figyelt kérdés

Vagy mi a teendő ilyenkor, ha a már elkezdett félévet úgy néz ki, hogy nem tudom befejezni?

Illetve az is érdekelne, hogy passzív félév után hogy kell felvenni a tárgyakat? Gondolok itt arra, hogy mondjuk a 3. félévem passzív, de a következő (tavaszi) félévben nem lesz meghirdetve egy 3. féléves kötelezően teljesítendő óra?



2020. szept. 17. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Utólagosan lehet passziváltatni

És ha nincs keresztképzés, akkor általában egy tárgyat vagy tavaszi vagy őszi félévben hirdetnek meg..

Úgyhogy ha most passziváltatod magad, akkor tavasszal vagy kevés dolgot (vagy semmit) nem tudsz felvenni. -> az is passzív lesz.

Egyéni tanrend nem játszik?

2020. szept. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az egyéni tanrend mit takar? Bocsi, de nagyon nem vagyok otthon ezekben a kérdésekben:D
2020. szept. 17. 10:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Én még azt szeretném megkérdezni, hogy passziváltatni bármikor lehet egy félévben, vagy egy meghatározott időpontig ?
2020. szept. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon indokolt esetben - a tartós betegség az - bármikor lehet passziváltatni. (De azért kérdezz/nézz utána!) A CV-s (csak vizsga) tárgyak felvételéről is érdeklődj a Tanulmányi Osztályon!
2020. szept. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!