Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem megyek be suliba...

Ha nem megyek be suliba amikor adják ide az érettségit akkor mi van ?

Figyelt kérdés
Másnap vagy valamelyik nap attol ide adják szo nelkul ugye ? Csak mert nagyon rosszul érzem magam valószínű elrontottam a gyomrom. Holnap kellene bemenni érte.

#betegség #érettségi #Érettségi átadás
2020. jún. 11. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tartogatják addig, amig be nem mész érte. Meg lesz mondva talán , hogy mondjuk az iskolában szerdánként mondjuk 10-től délig van ügyelet; és akkor talán be tudsz menni érte. Én amikor szintemelőzni voltam, akkor szal meg volt adva, hogy melyik napokon lehet menni érte. Úgy emlékszem. Asszem, hétfő meg szerda volt.
2020. jún. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valószínű, csak valahol rossz is hogy lehet egyedül én nem leszek ott. De betegen viszont nem akarok menni.
2020. jún. 11. 20:39
 3/4 A kérdező kommentje:
Van itt olyan aki nem ment be régebben vagy valami?
2020. jún. 11. 20:39
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én szintemelőztem idén, és ma lett volna a "biz" osztás.

Én nem mentem be, de az ig. helyettessel megbeszéltem más időpontot.


Szerintem te is beszéld meg tanárral/írj az iskola emailjére, hogy mikor tudnál bemenni.

2020. jún. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!