Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen a vizsgák meddig...

Egyetemen a vizsgák meddig tolhatók ki és tervez-e a kormány valamilyen tervet a lebonyolításra?

Figyelt kérdés
Sajnos rengeteg beadandót kell csinálnom és a nagy híreken kívül nem értesülök nagyon semmiről. Azt tudom, hogy a ZV-ket megtartják csak lesznek óvintézkedések, viszont a sima vizsgákról semmit nem hallottam.

2020. ápr. 17. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Azokat az egyetem szervezi, ott érdeklődj.
2020. ápr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Kormánynak semmi köze az egyetemek vizsgáihoz. Az államvizsgákat csak azért szabályozhatják, mert központi szabálya van annak minek kell megfelelni. Ezért államvizsga a neve :D

Változó amúgy, egyetemet kell megkérdezni. Nálunk az ELTE-n már írták, hogy így is-úgy is online lesznek megtartva a vizsgák az eredeti időpontban, de azt hiszem a Corvinuson eltolták a vizsgaidőszakot augusztusig hogy tudjanak akkor szóban vizsgázni. Szerintem jobb az online vizsga, nem megy el vele az egész nyaram és van időm pihenni.

Lassan kell kapjatok infókat a tanszékektől a vizsga menetéről, úgyhogy ha tényleg semmi üzenet neptunban sem, komolyan érdeklődjetek utána dékáni hivatalnál vagy TOnál!

2020. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sm's girl ***** válasza:
Nálunk 2 héttel tolták csak ki a vizsgaidőszakot és távvizsgáztatás lesz. 27-ig kell megkapnunk minden tárgynak a vizsgarendjét és mintavizsgákat és utána még május 8-ig lehet úgymond konzultálni a tanárral hogy mi a véleményed a vizsgáról, stb.. (SZE)
2020. ápr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!