Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igen, tudom, hogy még alig...

Felhasznalo0780 kérdése:

Igen, tudom, hogy még alig két órája volt a miniszterelnök tájékoztatója, de mivel nem fogalmazott pontosan (azt mondta: legalább hónapokról beszélünk) kíváncsi vagyok, mi a véleményetek, meddig fog tartani ez a távoktatás?

Figyelt kérdés
Érettségizni készülök és az elvárttól eltérő magatartást tanúsítok, hisz örülök neki, hogy szépen, nyugodtan, az időt bölcsen beosztva tudok felkészülni a vizsgákra ( természetesen nem arra bazíroztam év elejétől, hogy majd lesz egy vírus, ami miatt lesz rengeteg időm, hanem készültem eddig is, de szerintem értitek). Annak nagyon is örültem, hogy megemlítette: az érettségi várhatóan nem lesz eltolva. De vajon tart-e április végéig ez az időszak? (Emellett remélem, hogy a karantén beválik, és idôs polgártársainknak nem fog ártani a vírus egyáltalán! ) Hálás köszönet a válaszolóknak, és ha diáktársam olvassa, eredményes felkészülést kívánok neked is!

2020. márc. 13. 23:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Áprilisban vizsgáztok a 12-es tananyagból, amit nagy súllyal beszámolnak az átlagba. Májustól érettségik, kisebb csoportokra osztva.
2020. márc. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!