Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyolc síkon tudok egyszerre...

Nyolc síkon tudok egyszerre gondolkodni. Ha feltesznek nekem nyolc kérdést, akkor azt egyszerre tudom megoldani. Van még ilyen ember a világon?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 17:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen van: Én
2010. júl. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én is büszke vagyok rád! :D
2010. júl. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%

Öcsém, ilyen képességekkel már műthetsz 1. évesen agyat és szívet, valamint dolgozhatsz az LHC-ben és a polihisztor toxikomókus apád nagyon büszke lesz rád.

Ja, és hidat is építhetsz, valamint a matek fog menni 4 perc alatt is.


A valóságban: még mindig egy általános iskolás sz@rdarab vagy, és apád sem polihisztor, hanem alkoholista. Inkább maradj a mesevilágodban, és tegyél fel még kamukérdéseket ide a GYK-ra...

2010. júl. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Tudok neked ajánlani egy végzett orvost. Egy toxikológus sem ártana neked. Máskor ne igyál annyit!
2010. júl. 21. 20:36
 15/15 anonim ***** válasza:

Érvelési képességed és kreativitásod: 0 azaz NULLA! A nyolc síkból rád csak a "sík" illik (gy.k.: sík hülye). Legalább valami frappáns visszavágást kitalálhattál volna, nem pedig az óvodás "buta, aki mondja" mentalitásra jellemzően, az én szövegemet ismétled meg.


Inkább neked kellene pszichiáterhez járnod. A jó hír az, hogy sok helyen a chr. etilizmusban szenvedőket is a közelben kezelik, így apád le tud dobni a "doktor bácsihoz", miközben ő az elvonóra megy a szomszédba.


Igazi családi program...

2010. júl. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!