Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem az egyetem elvégzé...

Van esélyem az egyetem elvégzésére?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jövőre az SZTE programtervező informatika szakára szeretnék felvételizni.


Sajnos soha sem voltam jó matekból. Érettségi "erős" kettes lett, és a középiskolás/általános iskolába is általában 3-as voltam. De őszintén soha nem veszítettem meg magam tanulás terén.


Most viszont elhatároztam magam (vagyis lassan fél éve) és göz erővel tanulok, hogy újra írjam a matek érettségit.


Kérdésem csak annyi lenne, hogy ha bele adok apait annyait és sokat tanulok majd magamtól van esélyem elvégezte a fent nevezett szakott annak ellenére, hogy saját véleményem (világképem) szerint nincs meg a matematikai látásmódom. :/ De nagyon szeretném elvégezni és ezzel foglalkozni.


Kitartó szorgalommal van esélyem matematikai látásmód hiányában és a fentiek ismeretében elvégeni az adott szakot?


Programozni egyébként nagyon szeretek, és szerintem jó is vagyok benne. (JAVA-t már jó ideje szeretem :D)


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)



2019. okt. 28. 19:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Utolsó így már teljesen tisztán értelek! Megfogadom a tanácsod, nagyon az alap szintről kezdek és fokozatosan haladok előre, és megpróbálok a gyakorlatnak, azaz a begyakorlásnak nagy hangsúlyt fektetni.


Szeretek olvasni, ha az általad említett témákban van olyan irodalom amit ajánlasz és szívesen megosztanád azt nagyon megköszönném! :)

2019. nov. 13. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!