Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen jegyzeteltek fuzetbe...

Egyetemen jegyzeteltek fuzetbe? Vagy csak laptopon, tableten? Vagy nem is kell mert az eloadast elkuldik?

Figyelt kérdés
2019. aug. 22. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Van aki így, van aki úgy. Van ahol igen, van ahop nem.
2019. aug. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az oktatók a ppt-ket általában elküldik és sok írott anyag is van, de a saját jegyzeteket nem pótolja semmi, mert azok a Te gondolataid abból amit hallasz.


Úgy jegyzetelj ahogy neked a leg kényelmesebb.

2019. aug. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Laptopon, tableten nem szoktam, mindkettőt próbáltam de nekem egyszerűbb és sokkal gyorsabb füzetbe jegyzetelni. Az előadás fenn szokott lenni gyakran óra előtt, azt ki szoktam nyomtatni és ha pár gondolat van csak ami fontos hozzá akkor a diasor mellé jegyzetelek, ha nagyon vázlatos viszont akkor rendesen füzetbe írok.
2019. aug. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk laptopon nem jellemző, inkább füzetesek vannak vagy a tanártól kapott jegyzetet kinyomtatjuk és azt használjuk. Volt olyan tárgyunk is, ahol a vezetett füzet volt a vizsga előfeltétele.
2019. aug. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én füzetbe jegyzetelek. Az, hogy átküldik-e az anyagot, oktatófüggő.
2019. aug. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sm's girl ***** válasza:
100%
Én lapokra jegyzetelek amit aztán tárgyanként összefűzök. Így a legegyszerűbb számomra és így tudok legjobban tanulni is, nálunk minden tárgyból megvoltak az előadás anyagok is, de gyakorlatokon pl. kivétel nélkül jegyzetelni kell. De az elméletesebb tárgyaknál pl. üzleti jog, sokan laptopon jegyzeteltek akár úgy is hogy a tanárral párhuzamosan nézték az előadást (általában előre feltöltötték az anyagokat) és a ppt-n belül ami fontosabb volt és nem volt benn azt beleírta, vagy kis jegyzetbe írta.
2019. aug. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak az első hét leforgása után szoktam füzetet venni. Sok tanár (ez szaktól függ) nekünk kiadja az anyagot csak ki kell nyomtatnunk. Ezért ezekre az órákra nem viszek füzetet csak a többire. Az első hétre pedig végig csak 1 db füzetet viszek. Nekem ez vált be. A laptopot mi nem nagyon használjuk. A 200 fős előadóban ha 2 embernél láttam laptopot.

Van olyan hogy telefonnal fényképezzük a ppt-t van amikor hangfelvételt csinálunk. Mikor mi válik be és persze mit enged meg a tanár.

2019. aug. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!