Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a kommunikáció és...

Milyen a kommunikáció és médiatudomány szak a BGF-en?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokan csak alibi szaknak tartják a komm-ót, és én sem vagyok teljesen biztos benne hogy mennyire lenne okos döntés ilyen szakra menni, amit viszont tudok, hogy lelkesedésem és a motiváció megvan, és rettentően szeretnék ilyen területen elhelyezkedni. Éppen ezért szeretném az őszinte véleményeteket hallani az iskoláról, esetlegesen ilyen szakon végzett diákoktól. Köszönöm.
2010. júl. 12. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
röviden pocsék. picit több, mint fél évet bírtam ki ott, a végére már hányingerem volt az egész külkertől. messze van, szarok az órák, szarok a tanárok, szar bejárni (teszem hozzá nem is jártak be túl sokan:D). a közösség az viszont jó. egyedül az eltének van értékelhető kommédia szakja. de ez persze csak egy szubjektív vélemény.
2010. júl. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ahhoz, hogy ilyen területen elhelyezkedj, a diplománál fontosabbak a kapcsolatok, ismeretségek.amúgy igaza van az előzőnek, ha már a komédiát (más néven büfé szakot) választod, szerintem is menj az ELTE-re.másnak nem nagyon van értelme.érdemes lenne emellett vmi kis gyakorlatot szerezned, h némi előnyöd legyen azzal az óriási tömeggel szemben, akik itt végeznek.gondolok itt pl arra, h ha az újságírás érdekel, megkereshetnél egy internetes újságot, h olvassák el az írásaid, hátha felvesznek.

amúgy én úgy tudom (persze lehet, h tévedek) h ennek a szaknak nincs mesterképzése...hát nem tudom mire lehet menni egy BSc diplomával manapság, de egy ismerősöm az ELTE komédián végzett, és sehol se kap állást.mázli,h ért a kutyákhoz, és elég jól megél abból, h kutyaiskolában kilépző.de kérdem én, volt értelme 3 évet lehúznia ezért?!

2010. júl. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!