2019. márc. 15. 16:08
1/3 anonim válasza:
Ha A a felülete és V a térfogata szeretne lenni, akkor STIMMEL.
2/3 anonim válasza:
d=10cm, r=5cm
A=5^2*PÍ+2*5*PÍ*15=175PÍ=549,78cm^2
V=5^2*PÍ*15=375PÍ=1178,1cm^3
Jól számoltál. :)
3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2019. márc. 15. 17:10