Baszikaaa kérdése:

Megvan adva a kockából a térfogata abból hogy lehet kiszámolni S kocka élét?

2019. jan. 17. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Kocka térfogata = a*a*a


Például a*a*a=8 akkor 2*2*2=8 miatt a=2.

2019. jan. 17. 15:24
 2/3 anonim ***** válasza:
A köbgyökét kell venni, mivel V = a³
2019. jan. 17. 16:13
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2019. jan. 18. 05:49