2019. jan. 17. 14:56
1/3 anonim válasza:
Kocka térfogata = a*a*a
Például a*a*a=8 akkor 2*2*2=8 miatt a=2.
2/3 anonim válasza:
A köbgyökét kell venni, mivel V = a³
3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2019. jan. 18. 05:49