2014. nov. 11. 19:22
1/1 anonim válasza:
Legyen a felszín: A az éle:a
A=6*a^2----->a=gyök(A/6)
lapátló: gyök(2)*a
testátló: gyök(3)*a
ide ird be az a-t felszínből kifejezve