a=....; b=....; c= 4; d= 9; e=....; f=....2018. dec. 18. 18:10
1/3 anonim válasza:
Azt mondja...
b * d + 1 = 4
b * 9 + 1 = 4
b * 9 = 3
b = ?
Ugyanígy a többit is.
2/3 A kérdező kommentje:
Eddig én is értem,de mennyi a b?
2018. dec. 18. 18:15