2018. okt. 22. 21:17
1/1 vurugya béla válasza:
600 mm = 0,6 m.
A percből 20 mp a visszafutás és 40 mp a vágás. Mivel v=s/t ezért vágás sebessége = 0,6/40 = 0,015 m/s , visszafutás sebessége = 0,6/20 = 0,03 m/s.