Egy feladatot nem értek: g(x)=16x-12+2x^2
Valaki segítsen légyszi
2018. szept. 23. 18:29
1/2 anonim válasza:
2x^2+16x-12=2(x^2+8x-6)=2[(x+4)^2-6-16]=2(x+4)^2-44
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. szept. 23. 19:05