2018. máj. 18. 22:04
1/3 anonim válasza:
Az első csőben a térfogatáram: Iv=A*v=r^2*pí*6=0,03 m3/s
A második csőre: Iv=A*v innen már gondolom megy.
2/3 A kérdező kommentje:
Igen. Kis egyenletrendezés:4 cm
2018. máj. 19. 07:07
3/3 A kérdező kommentje:
Illetve:4.52mm
2018. máj. 19. 07:23