Itt hogy számolom ki az x-et?

sin^2x+cos^2x=1

2018. febr. 2. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Ez egy tétel...
2018. febr. 2. 20:59
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
itt x barmilyen szam lehet mindig igaz lesz
2018. febr. 2. 21:00
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
ez a pitagorasz tetel csak szinuszokkal
2018. febr. 2. 21:00
 4/8 anonim ***** válasza:
24%

Utolsó, de idióta vagy 😂😂😂😂

Igen ez egy képlet.

1-cos2x=sin2x

1-sin2x=cos2x

2018. febr. 2. 21:13
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
A 3-as miért is idióta? ...
2018. febr. 2. 21:45
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Jézusom... :facepalm:
2018. febr. 2. 22:14
 7/8 tatyesz ***** válasza:
100%

4-es, ez valóban a pitagorasz tétel.


a²+b²=c² /:c²

(a/c)²+(b/c)²=1


a/c=sinα, b/c=cosα

2018. febr. 3. 09:44
 8/8 Tom Benko ***** válasza:
@4: Inkább te. Ez speciel tényleg a Pithagorász-tétel, csak arányokkal.
2018. febr. 4. 23:54