Az x kell nekem es ugy nez ki az egesz h Tangens 55.06 fok = 36.83/x2018. febr. 1. 16:10
1/3 anonim válasza:
Tg55,06=36,83/x ebből x=36,83/tg55,06=25,83
2/3 anonim válasza:
tan(55,06) = -12.1486434797
-12.1486434797 = 36,83/x
3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2018. febr. 1. 17:48