Az x kell nekem es ugy nez ki az egesz h Tangens 55.06 fok = 36.83/x
2018. febr. 1. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Tg55,06=36,83/x ebből x=36,83/tg55,06=25,83
2018. febr. 1. 16:19
 2/3 anonim ***** válasza:

tan(55,06) = -12.1486434797

-12.1486434797 = 36,83/x

2018. febr. 1. 16:20
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2018. febr. 1. 17:48