2018. jan. 22. 16:14
2/6 A kérdező kommentje:
Le tudnád írni, hogy számoltad ki?
2018. jan. 22. 16:20
3/6 anonim válasza:
v = s/t Ezt átrendezve: t = s/v
s = 2 * 170 m = 340 m (odamegy, majd visszajön)
v = 340 m/s
t = 340 m / 340 m/s = 1 s
6/6 anonim válasza:
"Le tudnád írni, hogy számoltad ki?"
Fejben!