Tudnátok segiteni ebbe a matekfeladatba? Többi lent


Na tehát igy szól a feladat : IRD LE SZÁMOKKAL TÖRTALAKBAN.

3 alma negyed része =

1 alma negyedrészének a háromszorosa =

5 tábla csoki nyolcad része =

1 tábla csoki nyolcad részének az ötszöröse =

Igy ennyi, bevallom 10 percig gondolkodás után feladtam. :) Válaszotokat nagyra becsülöm! Köszönöm



2018. jan. 1. 16:21
 1/1 anonim ***** válasza:

3 alma negyed része =

3/4

1 alma negyedrészének a háromszorosa =

3/4

5 tábla csoki nyolcad része =

5/8

1 tábla csoki nyolcad részének az ötszöröse =

5/8

2018. jan. 1. 16:35