Ha fel lehet írni egyszerűen, kitevő nélkül, ha nem, akkor azzal. Tudom, egyszerű, de nem tudom.2017. nov. 29. 23:13
2/3 anonim válasza:
(10^5)*(10^5)*(10^5)*...*(10^5) =
(10^5)^1000000 = 10^5000000
hatvány azonosságot használva: (a^b)^c = a^(b*c)
3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2017. nov. 30. 06:13