Mennyi 10 az 5-en 1 milliószor összeszorozva önmagával?

Ha fel lehet írni egyszerűen, kitevő nélkül, ha nem, akkor azzal. Tudom, egyszerű, de nem tudom.

2017. nov. 29. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
2017. nov. 29. 23:20
 2/3 anonim ***** válasza:

(10^5)*(10^5)*(10^5)*...*(10^5) =


(10^5)^1000000 = 10^5000000


hatvány azonosságot használva: (a^b)^c = a^(b*c)

2017. nov. 29. 23:33
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2017. nov. 30. 06:13