Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Lefordítaná nekem ezt valaki?...

Lefordítaná nekem ezt valaki? Német!

Figyelt kérdés

Görögországba fogok utazni. A nagymamám visz magával. Az út hosszú lesz, mert busszal megyünk. Sokmindent terveztem erre a kirándulásra. Szeretnék majd úszni a tengerben. Egy érdekes könyvet elolvasni. Sétálgatni a városban. A nevezetességeket megnézni, kirándulni. Napozni a tengerparton. Megkóstolni a görög ételeket.


Köszönöm !


2010. máj. 31. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
dehát ez nem is német, hanem magyar. Ez már le van fordítva.:)
2010. máj. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de németre kéne lefordítani (: (:
2010. máj. 31. 19:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Kezd el és amit nem tudsz abban segítek neked. Különben nem tanulsz meg németül fogalmazni. Tapasztalatból mondom.
2010. máj. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oks. (: köszi (:
2010. máj. 31. 20:53
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ich werde nach Griechenland reisen. Meine Großmutter trug. Der Weg wird lang sein, weil der Bus. Viele Dinge, für diese Reise geplant. Ich will im Meer schwimmen. Ein interessantes Buch zu lesen. Spaziergang in der Stadt. Die Sehenswürdigkeiten, Ausflüge. Sonnenbaden am Strand. Geschmack der griechischen Küche.
2010. jún. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm (:
2010. jún. 1. 15:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Ich werde nach Griechenland reisen. Meine Großmutter nimmt mich mit. Der Weg wird lang sein, weil wir mit dem Bus fahren. Für diese Reise habe ich viele Dinge geplant. Ich möchte im Meer schwimmen. Ich möchte ein interessantes Buch lesen. Ich möchte in der Stadt spazierengehen, mir die Sehenswürdigkeiten ansehen, Ausflüge machen. Am Strand sonnenbaden. Ich möchte griechische Speisen probieren-
2016. ápr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!