Mi a deriváltja? Tangens x mínusz kotangens x?

2017. nov. 15. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Külön kell deriválni a tg(x)-et és a ctg(x)-et; tudjuk, hogy tg(x)=sin(x)/cos(x) és ctg(x)=cos(x)/sin(x), ezeket tudjuk deriválni a hányadosfüggvényekre vonatkozó szabályok szerint.
2017. nov. 15. 21:24