S. O. S felpontozlak! Megoldanátok nekem ezeket a matek feladatokat?


[link]

[link]



2017. nov. 9. 11:57
 1/3 A kérdező kommentje:
A válaszokat előre is köszönöm!
2017. nov. 9. 11:58
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

(x-y)^2=x^2-2*x*y+y^2

(x+1)^2=x^2+2x+1

(x-3)^2=x^2-6x+9


x^2+2x+1=(x+1)^2

x^2+10x+25=(x+5)^2

x^2-4x+4==(x-2)^2

2017. nov. 9. 14:00
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,ment a pacsi!
2017. nov. 9. 15:02