Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ilyen (MOZAIK) kémia dolgozat...

Ilyen (MOZAIK) kémia dolgozat van valakinek? (LÉCCI OLVASD EL! )

Figyelt kérdés

Mozaik tankönyvből tanulok, 8.osból. (A természetről tizenéveseknek > kémia > szervetlen kémia). Ehhez tartozik ugye egy ilyen tanári kis füzetecske, amiben a dogák vannak. Ebből írjuk mi is, és ha valaki már írta és esetleg megvan neki a "FÉMES ELEMEK ÉS VEGyÜLETEIK" című dolgozat bármelyik csoportja, írjon!! Főleg a C és D kéne :)

Holnap írunk, és mielőtt valaki azt írja, hogy "tanuljad meg pff", elmondom hogy a jövő hét első 3 napjában KILENC dolgozatot írunk, ebből hármat holnap, és a másik kettő fizika és matek, és hát... hogyis mondjam, én inkább humán beállítottságú vagyok, és nem akarok megbukni kémiából :( Szóval nagy szükségem lenne rá, köszönöm!!


2010. máj. 30. 16:48
 1/1 anonim ***** válasza:

megsúgom drága kicsi kétségbeesett kérdező. gondolom egész évben ebbe a dolgozatfüzetbe írtátok a dolgozatokat. nos. nem kellett volna mást tenned mint elmenni egy tetszőleges tankönyvboltba, és ennek a tankönyvnek megvenni a dolgozatfüzetét. én is ezt csináltam 8.-ban töriből, és láss csodát most 11.-es vagyok.

u.i.: a tankönyvboltban még a tanári kiadások is megvannak mindenből, amik a megoldást is tartalmazzák, nem csak a kérdéseket.

u.i.2: Kassai téren van egy tankönyvbolt az Atlantisz kaszinó mögött. a 32-es busz elvisz oda. a Kassai tér nemvű megállóban kell leszálni. onnan már csak a kaszinót kell megkeresned (nem nehéz, bazinagy épület és sárga) és mögé kell menned. ott az egyik üzlet ez a tankönyvbolt.

2010. máj. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!