Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valakinek van tavalyi közép...

Valakinek van tavalyi közép kémia szóbeli tételsora?

Figyelt kérdés
Érettségizem és jó lenne tudni, kb mire számíthatok.
2011. jún. 14. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:

A középszintű tételsort a tanárod állítja össze, úgyhogy tőle érdeklődd meg, vagy valaki olyantól, aki még veled egy vizsgabizottságban érettségizik.

Itt is vannak tételek, 30 db, meg kísérletek: [link]

Én úgy tudom, hogy hivatalosan ebből 20-at ki kell választania a tanárnak, és azon a témakörön belül van a kérdés. De nálunk egyáltalán nem ez volt, én például kénsavból érettségiztem, ami itt egyáltalán nincs, de nem voltak olyan hülye tételeink, mint nemesgázok, meg hidrogén... kaptunk egy saját listát a tanártól.

Szerintem ha az írásbelire felkészültél, akkor a szóbelin sem nagyon tudnak kifogni rajtad, én a Villányi könyvből tanultam, nem tudom, megvan-e neked, az elég korrekten felkészít. Sok sikert! :)

2011. jún. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ!

Meg van a Villányi-féle könyv, abból készültem írásbelire is. A témakörök megvannak, csak úgy kb kellene a tételsor, hogy mire számíthatok. Sajnos nem ismerem a többieket (összesen négyen vagyunk), nem gimis vagyok)))

A régi sulimból próbálok kérni egyet, aztán meglátjuk, merre hány óra:))))

2011. jún. 15. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Tételsort mi sem kaptuk meg, a tanárunk nem könnyítette meg a dolgunkat, nekünk is 30 témakörből kellett készülni. :) Ha érted a kémiát, akkor nem tudnak olyat kérdezni, amiről foggalmad sincs, meg az érettségi úgyis egy improvizációs játék... :D (én holnap megyek magyarból meg töriből)
2011. jún. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Sok siker kívánok hozzá....az túlzás, hogy akkora ász lennék..)))

Nemrég találtam egy mozaikos könyvet. ami emelt és középre készít fel, abból készülök....mert bementem a suliba, kész vicc volt, még engem néztek bolondnak, hogy mit akarok ott....))

Remélem (sőt biztosan) olyat húzok amit tudok, és akkor nem lesz gond)))

2011. jún. 17. 18:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!