A) határozd meg a log2 (×+2)+log2 x=3
B) oldd meg az x2(négyzeten)-5×+ kisebb vagy egyenlő 1 egyenlőtlenséget az egész számok halmazan.
C) számíts ki az ABC háromszög területét ha AC=2 m(BAC)=30° és AB= 4
2017. okt. 25. 17:18
1/4 anonim válasza:
Szívesen megírjuk a házi feladatod.
2/4 anonim válasza:
Ezekben a feladatokban mi okoz nehézséget?
3/4 anonim válasza:
Hagyjad... aki már a HF kategóriát se találja, annak minden nehéz.
4/4 anonim válasza:
A)
log2((x+2)*x) = log2 (2^3)
Szmn...
(x+2)*x = 2^3
x^2 + 2x - 8 = 0
Másodfokú megoldóképlet...
B)
x^2 - 5x - 1 <= 0
Másodfokú megoldóképlet...
C)
Függvénytáblázat>képlet>behelyettesítesz