a, Mennyi idő múlva találkoznak ha ellentétes irányba futnak?
b, Mennyi idő múlva körözi le a gyorsabb a lassabbat?
2017. okt. 22. 18:58
1/1 anonim válasza:
a)
3,4*t+3*t=400
6,4*t=400
t=400/6,4 sec
b)
3,4*t-3*t=400
0,4*t=400
t=1000 sec