Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kötelezhet a tanár internet...

Kötelezhet a tanár internet használatára a beadandó házi feladathoz?

Figyelt kérdés
Nincs számítógépem, és a legtöbb tanár elfogadja a kézzel írt beadandókat, viszont vannak akik azt mondják 'oldjam meg vagy 1-es'. Egyáltalán megteheti? Plusz ha jól tudom a Powerpoint amin kéri fizetős vagy mi (sajna hülye vagyok a gépekhez, mindenben a telefonomat használom, de ezen meg kevés a tárhely, ígyis iskolához/munkához való dokumentumokkal és képekkel van tele, és már régebben próbáltam megoldani rajta a ppt-t de nem sikerült. Előre is köszi a válaszokat!

2017. okt. 12. 13:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az igazgatótól kérdezd meg! De tényleg. Ha lenne gép a könyvtárban, akkor kötelezhetne rá, de így szerintem nem. Ha megtudja az igazgató, hogy ez neked gond, azt is el tudom képzelni, hogy ott, helyben kerít valami gépet, amit használhatsz órák után (akár a tanári szobában, vagy valami). Egy kört tényleg megér megtudakolni, hogy van-e ilyesmire lehetőség. És hogy ha nincs, akkor mit csinálj őszerinte. Valamit csak mond.
2017. okt. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!