2017. szept. 30. 07:51
1/2 anonim válasza:
Mit jelent az, hogy "a nagyobb pontok"?
Amúgy annak az esélye, hogy a pontok összege 9:
Összes eset: 6*6=36
Kedvező eset: 3+6,4+5,5+4,6+3
Kedvező/összes: 4/36=1/9
De hogy mit jelent az, hogy nagyobb pontok, nem tudom.
2/2 anonim válasza:
Mit jelent, hogy nagyobb pontok?