valaki tud segiteni?2017. szept. 26. 17:57
2/4 anonim válasza:
v = s / t
v = 1500 km / 1,5 h = ?
3/4 anonim válasza:
Úristen. Ha már ehhez is segítség kell...
4/4 anonim válasza:
Segítek átváltani:
1500 km = 1500000 m
másfél óra = 5400 s
1500000/5400 = ?m/s
1500/1,5 = ?km/h