Hogy lehet az ilyen feledatot megoldani?nem jövük rá sehogy.2017. szept. 13. 17:32
1/1 anonim válasza:
a^2-b^2 = (a-b)*(a+b). Mivel tudjuk hogy a+b=5, ezért a-b=2. Ezt felhasználva az eredmény 12.