Fizika, kapcsolási feladat holnapra? SOS!


[link]


Előre is köszi!



2017. máj. 29. 22:56
 41/95 A kérdező kommentje:

Mégis holnapra kellene és azt írtad hogy megnézed még mire azt válaszoltam hogy nem lesz rá szükség de mégis jó lenne..☺

Bocsánat hogy hülye vagyok

Az első részének kéne a megoldása mert bárhogy próbáltam nem lett jó..

2017. máj. 31. 16:12
 42/95 anonim ***** válasza:
Konkrétan melyik feladat?
2017. máj. 31. 16:12
 43/95 A kérdező kommentje:

Ugye a 2 re azt mondtad nem jó 3,4azt megoldottam de nem biztos hogy jó

5 tippem se volt 6 arra se

7Azt mondtad becsapós 1 ohm lett? Talán

8 tippem sincs

Ott 1, 2, 3, 4 5 ohm volt megnéztem

2017. máj. 31. 16:28
 44/95 anonim ***** válasza:

Bocsi! Nincs kedvem helyetted megoldani!


2. Párhuzamos kapcsolás

1/Re=1/R1+1/R2


3-4-es Írd le (fotózd le) hogy csináltad.


5. Párhuzamosan van kapcsolva két-két sorba kapcsolt.

Először a sorba kapcsoltakat számolod ki, majd ezek eredőjét


6. Mint az ötös fordítva (párhuzamos majd 3 db soros)


7. szimpla párhuzamos


8. Ugyan az mint a 6.

2017. máj. 31. 16:40
 45/95 A kérdező kommentje:
Ja 3. 4 .te csináltad😅
2017. máj. 31. 16:55
 46/95 anonim ***** válasza:
Omg!
2017. máj. 31. 17:04
 47/95 A kérdező kommentje:

Nem az nem az omg😂

Az a III.

SZÓVAL ROSSZ LAPOT NÉZTEM..😂😂

2017. máj. 31. 17:38
 48/95 A kérdező kommentje:

2. 1/15+1/20=4/60+3/60=7/60ohm

3. 1ohm ami úgy lesz hogy

1ohm

2 ohm

3 ohm 1/1+1/2+1/3=6/6+3/6+2/6=6/6=1 ohm

2017. máj. 31. 17:42
 49/95 anonim ***** válasza:

1/15+1/20=4/60+3/60=7/60ohm

Nem! Dehogy!

1/Re=7/60

2017. máj. 31. 17:44
 50/95 anonim ***** válasza:

3. 1ohm ami úgy lesz hogy

1ohm

2 ohm

3 ohm 1/1+1/2+1/3=6/6+3/6+2/6=6/6=1 ohm

Itt sem!

1/Re=1/1+1/2+1/3=6/6+3/6+2/6=9/6=3/2=1/Re

2017. máj. 31. 17:46