3 homoru 1domboru uveggel kepalkotas. 8cm-es sugarral de ebbol en nem tudtam meg semmit.
2017. márc. 9. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
De mi a feladat?
2017. márc. 9. 20:44
 2/2 anonim ***** válasza:

ennyiből nem tudom, hogy lehet megoldani...de csakhogy láss a tanár, hogy legalább valamennyire foglalkoztál az anyaggal és keresgettél, itt van pár összefüggés: - A leképezési törvény: 1/t + 1/k = 1/f

- Nagyítás : N = K/T = k/t

- A törőképesség: D = 1/f

2017. márc. 10. 15:24