2017. febr. 12. 10:38
1/2 anonim válasza:
4(x-5)+2(3x-1)=4x-4*5+2*3x+2*1=7x-18 (a disztributív szabály alkalmazásával)
9x^2-12x=(9x-12)*x
2/2 A kérdező kommentje:
köszi
2017. febr. 12. 12:11