Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ki tudna segíteni? Már közel...

Ki tudna segíteni? Már közel 3 éve olvasok itt, és írogatok. Segítségetekre lenne szükségem. Egy dolgozathoz egy konfliktus kellene leírnom, ami két oldalas, lehet bármilyen konfliktus. Akit nem sértek meg ezzel és szeretne segíteni?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm?
2010. máj. 7. 16:05
 1/2 anonim válasza:
És nincs körülötted egy kétoldalas konfliktushelyzet? Akkor sztem találj ki egyet...
2010. máj. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha sokat olvasgatsz, akkor biztos találsz. Mondjuk belső konfliktusra a szerelem-szex témakörben: megtegyem-ne tegyem, nem vagyok szűz, otthon nem tudják-anya orvoshoz akar vinni, hogy megtudja<-elmondjam-ne mondjam. Más: elköltözzem otthonról, mert vágyom a függetlenségre, de nem akarnak engedni, érzelmi zsarolás stb... Vagy: a hugom tetoválást akar-apa nem engedi->hugom megcsináltatja titokban és úgy megy haza - ebből csudajó konfliktus lesz odahaza, még szerencse, hogy jelenleg jó messzire vagyok tőlük:D:D

remélem segítettem:)

2010. máj. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!