Kamatos kamat
Megoldás képlettel
2017. jan. 24. 15:54
1/2 anonim válasza:
1. 200000*(1-0,002)^N=180000
2. 200000*(0,998)^N=180000
3. (0,998)^N=0,9
4. logaritmus
5. N=52,63
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. febr. 5. 13:31