Mi a szimmetrikus háromszög területe, kerülete?

2016. dec. 18. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért gyorsabb ide beírni egy ilyen kaliberű kérdést ahelyett, hogy a keresőbe írnád be? Ne legyél már ennyire életképtelen..
2016. dec. 18. 14:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Mint minden háromszögnek, T=(oldal)*(oldalhoz tartozó magasság)=a*m(a)=b*m(b), K=az oldalak összege=a+b+b=a+2b.
2016. dec. 18. 14:45
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. dec. 18. 14:47