2016. dec. 15. 17:07
1/3 anonim válasza:
Nem lehet kiszámolni. Kezdd el a hatványozást, míg el nem jutsz 256-ig!
2^1 = 2
2^2 = 4
2^3 = 8
stb.
2/3 anonim válasza:
Illetve, bocs:
Kérdező, nézd meg a logaritmus azonosságait.
3/3 tatyesz válasza:
Elkezded 256-ot 2-vel osztani, amíg 1-et nem kapsz. Ahányszor osztottál, annyiadik hatványa 2-nek.