Egy 12 m magas ugródeszkáról ugró versenyző számára mennyi idő áll rendelkezésre gyakorlatának bemutatásához? Mekkora sebességgel ér a vízbe?

fizika segítség!!

2016. nov. 13. 15:54
 1/1 Minekvan ***** válasza:
A h=g*t^2/2 képletből kiszámolod az esés idejét t. és a sebességet pedig a v=g*t képlettel. g=10m/s^2
2016. nov. 13. 15:59