[link]


Bekereteztem pirossal. Akárhogy próbálkozom, de valahogy sosem ilyen formát kapok rendezés után, pedig biztos vagyok benne, hogy a feladat jó.


Ha valaki letudná vezetni, legalább 2-3 lépésben, nagyon hálás lennék!



2016. nov. 7. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

2xy^2 + x^2*2y*y' - 4 = -6x + 2y'

x^2*2y*y' - 2y' = -6x + 4 - 2xy^2

y'*(x^2*2y - 2) = -6x + 4 - 2xy^2

y' = (-6x + 4 - 2xy^2)/(x^2*2y - 2)

2016. nov. 7. 13:28
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! :)
2016. nov. 7. 13:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugtass meg, hogy ez egyetemi anyag :D
2016. nov. 7. 14:20