2016. okt. 23. 21:25
1/6 Arp Du válasza:
v(0)=21,6 km/h= 21,6/3,6 m/s= 6m/s
v(t)=43,2 km/h= 43,2/3,6 m/s= 12m/s
delta v= 12-6 m/s
a=delta v/delta t
0,5=6/t
2/6 anonim válasza:
Ha jól számoltam:
0,5*2*21,6= 43,2 sec kell neki.
3/6 Arp Du válasza:
sebesség változás= 43,2 km/h - 21,6 km/h= 21,6 km/h= 6 m/s
gyorsulás= seb.változás/idő
átalakítva:
idő=seb.változás/gyorsulás= 6m/s / 0,5m/s2= 12 s (másodperc)
4/6 anonim válasza:
Tényleg, köszi, ez nekem is hasznos volt! :)
5/6 A kérdező kommentje:
Én is nagyon köszönöm
2016. okt. 25. 16:45
6/6 anonim válasza:
Ha ott van a fatolvaj, akkor már csak a faszállító autón fogja elérni maximum, az pedig függ attól, hogy hol van a legközelebbi aszfaltozott út :D