A feladat így szól: (3,1x10 X-en)x(2x10 elsőn)=620
A válaszokat előre is köszönöm!
2016. okt. 13. 21:01
1/1 anonim válasza:
(3,1x10^X)x(2x10^1)=3,1x10^X x20=62x10^X=620 tehat X=1