Mik lehetnek a 64 hatványalakjai?

Pl 64 a harmadikon? Vagy mik?

2016. okt. 10. 17:17
 1/2 Arp Du ***** válasza:
64= 2^6 = 4^3
2016. okt. 10. 21:14
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszii
2016. okt. 12. 09:56