2016. aug. 30. 14:41
2/9 anonim válasza:
Ez egy egyismeretlenes lineáris egyenlet. Általános iskolás matek. Ha felírod, segítünk a továbbiakban.
3/9 A kérdező kommentje:
kérlek az eredményt egtudjátok mondani mert most leszek 8cadikos és a metek munkafuzetet kikel tölteni ést ezt a feladatot nem tudom megodani
2016. aug. 30. 15:22
4/9 anonim 



válasza:





a három szám:
2x .. 5x..8x
legnagyobb legkissebb különbsége 78
8x-2x=78
6x=78
x=13
a számok:
2*13=26
5*13=65
8*13=104
ell: 104-26=78
5/9 anonim válasza:
#4-nek gratulálok.
Ebből sem fog megtanulni semmit, max. a másolási képességei fognak fejlődni. A megoldásra rávezetni kell, nem kész megoldást levezetéssel, ellenőrzéssel írni.
6/9 anonim 



válasza:





A megoldásból is meg lehet érteni egy feladatot ill. ötleteket lehet szerezni egy egy faladat megoldásához.
Ha a kérdező csak lemásolja mint egy robot értelem nélkül akkor magára vessen mert csak azzal saját magát csapja be.
7/9 anonim 



válasza:





Meg mondjuk #4-es szépen levezette, tehát ebből szerintem meg lehet érteni a feladatot, ha valaki meg akarja.
8/9 anonim válasza:
Amit ugyancsak megcsinált a tanár is órán, plusz megtalálható a matekkönyvben is, más számokkal. n+1. példa teljesen felesleges.
9/9 anonim 



válasza:





4-es vagyok
Birom amikor megoldunk egy feladatot majd jó elvitatkozunk
rajta s közben akinek fontos lenne ugye a kérdező, az úgy eltűnik mint a sóhaj lehet hogy már a számítógépét is eladta.