Valaki le tudná nekem vezetni a megoldást? [harmadik gyök alatt x^4] osztva [gyök alatt (x^5/3 per x^1/3) ]


2016. aug. 28. 09:00
 1/3 A kérdező kommentje:
*Egyszerűsíteni kell a törtet.
2016. aug. 28. 09:03
 2/3 anonim ***** válasza:
[x^4/3*x^1/6]/x^5/6=x^(4/3+1/6-5/6)=x^2/3
2016. aug. 28. 09:19
 3/3 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm! Sokat segítettél!! :) :)
2016. aug. 28. 10:17