Hatványozás, ezt hogy számoljam ki? Öt a tizenkettediken


Ezt hogy tudnám kiszámolni?

Nem kell az oltogatás, már nem emlékszem erre, a rendes válaszokat pedig előre is köszönöm szépen!



2016. aug. 27. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5*5*5*5*5*5*5*5*5*5*5*5
2016. aug. 27. 16:48
 2/11 anonim ***** válasza:
5^12=5*5*5*5*5*5*5*5*5*5*5*5=244140625
2016. aug. 27. 16:49
 3/11 A kérdező kommentje:
De egyszerűbben ezt nem lehet megoldani?
2016. aug. 27. 16:51
 4/11 anonim ***** válasza:
Ennél nincs egyszerűbb.
2016. aug. 27. 16:52
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
e^(12xln 5)
2016. aug. 27. 16:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Ennél mégis hogy lehetne egyszerűbb?
2016. aug. 27. 16:57
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A 2 a tizenkettedikenről tudod, hogy 4096. Elosztod a 10 a tizenkettedikent 4096-tal.
2016. aug. 27. 16:58
 8/11 A kérdező kommentje:
Ehhez nincs valami táblázat?
2016. aug. 27. 17:01
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
De meglehet oldani egyszerűbben is, beütöd a számológépbe.
2016. aug. 27. 17:02
 10/11 anonim ***** válasza:
De ezen mi a bonyolult?
2016. aug. 27. 17:05
1 2