Ezt hogy tudnám kiszámolni?
Nem kell az oltogatás, már nem emlékszem erre, a rendes válaszokat pedig előre is köszönöm szépen!
2016. aug. 27. 16:45
2/11 anonim válasza:
5^12=5*5*5*5*5*5*5*5*5*5*5*5=244140625
3/11 A kérdező kommentje:
De egyszerűbben ezt nem lehet megoldani?
2016. aug. 27. 16:51
6/11 anonim válasza:
Ennél mégis hogy lehetne egyszerűbb?
7/11 anonim válasza:
A 2 a tizenkettedikenről tudod, hogy 4096. Elosztod a 10 a tizenkettedikent 4096-tal.
8/11 A kérdező kommentje:
Ehhez nincs valami táblázat?
2016. aug. 27. 17:01
9/11 anonim válasza:
De meglehet oldani egyszerűbben is, beütöd a számológépbe.